text.skipToContent text.skipToNavigation
Bartscher locaties Bartscher International

Sterk in Europa: met vestigingen in verschillende Europese landen verzekeren wij, dat het overtuigende volledige assortiment, de omvangrijke diensten en een goede advisering altijd zijn gegarandeerd. 

Hoofdvestiging Duitsland

Bartscher GmbH
Franz-Kleine-Str. 28
33154 Salzkotten

Tel.: +49 5258 971-0
Fax: +49 5258 971-120

E-mail: info@bartscher.com
Web: www.bartscher.com

Oostenrijk

Bartscher GmbH
Expositie- en scholingscentrum
Wiener Bundesstr. 18
5300 Hallwang-Mayrwies

De heer Wolfgang Schwaiger
Tel.: +43 662 265962-0
Mobiel: +43 660 3158555
Fax: +43 662 265962-90

E-mail: Wolfgang.Schwaiger@bartscher.com
Web: www.bartscher.com 

Frankrijk

Kantoor Frankrijk
Bartscher GmbH
53 rue Vernouillet - Bureau 206
51100 Reims

De heer Christian Gonzalez
Tel.: +33 326 463331
Mobiel: +33 6 20072981

E-mail: Christian.Gonzalez@bartscher.com
Web: www.bartscher.com 

Nederland

Kantoor Nederland
Bartscher GmbH
Veluwehaven 11
3433 PW Nieuwegein

Mevrouw Ingrid Wekking
Tel.: +31 30 3071900
Mobiel: +31 615 4188899

E-mail: Ingrid.Wekking@bartscher.com
Web: www.bartscher.com

Polen

Kantoor Polen
Bartscher Polska SP. z.o.o.
ul. Trakt Brzeski 94, 94A
05-077 Warszawa-Wesola

De heer Mariusz Balsam
Tel.: +48 22 7608645
Mobiel: +48 609 694818
Fax: +48 22 7731922

E-mail: Mariusz.Balsam@bartscher.com
Web: www.bartscher.com

Oekraïne

Kantoor Oekraïne
Bartscher GmbH
Sichovyh Striltsiv-Str. 23
Office 302
76018 Ivano-Frankivsk

Mevrouw Veronika Korol
Mobiel: +38 0 5033774-80
E-mail: Veronika.Korol@bartscher.ua

Mevrouw Nadia Vons
Mobiel: +38 0 5033774-90
E-mail: Nadia.Vons@bartscher.ua

Web: www.bartscher.com 

Zwitserland

Bartscher AG
Industrie Fänn Ost
Zugerstrasse 60
6403 Küssnacht am Rigi

De heer Sergio Lämmler
Tel.: +41 41 7855000
Fax: +41 41 7855005

E-mail: info@bartscher.ch
Web: www.bartscher.ch 

China

Kantoor China
Bartscher GmbH
RM25A, Huadu Mansion, 
Zhangyang Rd. 838, Pudong
200122 Shanghai

De heer Steven Zou
Tel.: +86 21 50173788
Fax: +86 21 50587761/62
Mobiel: +86 13501800693

E-mail: Steven.Zou@china.bartscher.de
Web: www.bartscher.com

Indonesië

Kantoor Indonesië
Bartscher GmbH
Rt04/Rw02 Kel. Sadeng
Kec. Gunung Pati
50222 Semarang
Central Java

De heer Piet Duinkerken
Tel.: +62 8112770033

E-mail: Piet.Duinkerken@asia.Bartscher.com
Web: www.bartscher.com