text.skipToContent text.skipToNavigation
Lokalizacje Bartscher Bartscher na świecie

Silni w Europie: dzięki oddziałom w różnych krajach europejskich jesteśmy w stanie w każdej chwili zagwarantować kompletny asortyment najwyższej jakości produktów, kompleksowe usługi oraz fachowe doradztwo. 

Główna siedziba Niemcy

Bartscher GmbH
Franz-Kleine-Str. 28
33154 Salzkotten

Tel.: +49 5258 971-0
Faks: +49 5258 971-120

E-mail: info@bartscher.de
Strona internetowa: www.bartscher.de

Belgia

Bartscher GmbH
Franz-Kleine-Str. 28
33154 Salzkotten
Niemcy

Sonja Hübner
Tel.: +49 5258 971-125
Faks: +49 5258 971-140
Tel. kom.: +49 160 96491611

E-mail: Sonja.Huebner@bartscher.de
Strona internetowa: www.bartscher.be 

Chiny

Biuro w Chinach
Bartscher GmbH
RM25A, Huadu Mansion,
Zhangyang Rd. 838, Pudong
200122 Shanghai

Steven Zou
Tel.: +86 21 50173788
Faks: +86 21 50587761/62
Tel. kom.: +86 13501800693

E-mail: steven.zou@china.bartscher.de
Strona internetowa: www.bartscher.ae 

Francja

Biuro we Francji
Bartscher GmbH
53 rue Vernouillet - Bureau 206
51100 Reims

Christian Gonzalez
Tel.: +33 326 463331
Tel. kom.: +33 6 200072981
Faks: +33 351 081763

E-mail: Christian.Gonzalez@bartscher.fr
Strona internetowa: www.bartscher.fr

Holandia

Biuro w Holandii
Bartscher GmbH
Veluwehaven 11
3433 PW Nieuwegein

Ariane Hufener
Tel.: +31 30 3071900
Tel. kom.: +31 615 4188899

E-mail: Arianne.Hufener@bartscher.nl
Strona internetowa: www.bartscher.nl

Austria

Bartscher GmbH
Centrum Wystawienniczo-Szkoleniowe
Wiener Bundesstr. 18
5300 Hallwang-Mayrwies

Wolfgang Schwaiger
Tel.: +43 662 265962-0
Tel. kom.: +43 660 3158555
Faks: +43 662 265962-90

E-mail: Wolfgang.Schwaiger@bartscher.at
Strona internetowa: www.bartscher.at 

Polska

Biuro w Polsce
Bartscher Polska Sp. z o.o.
ul. Trakt Brzeski 94, 94A
05-077 Warszawa-Wesoła

Mariusz Balsam
Tel.: +48 22 7608645
Tel. kom.: +48 609 694818
Faks: +48 22 7731922

E-mail: Mariusz.Balsam@bartscher.pl
Strona internetowa: www.bartscher.pl

Federacja Rosyjska

Biuro w Rosji
Bartscher GmbH
Bolshya Ordynka Str. 54, building 2
119017 Moskwa

Vladislav Khoruzhenko
Tel.: +7 495 7301348
Tel. kom.: +7 985 1800403
Faks: +7 495 7301350

E-mail: Vladislav.Khoruzhenko@bartscher.ru
Strona internetowa: www.bartscher.ru 

Szwajcaria

Bartscher AG
Industrie Fänn Ost
Zugerstrasse 60
6403 Küssnacht am Rigi

Sergio Lämmler
Tel.: +41 41 7855000
Faks: +41 41 7855005

E-mail: info@bartscher.ch
Strona internetowa: www.bartscher.ch 

Ukraina

Biuro na Ukrainie
Bartscher GmbH
Sichovyh Striltsiv-Str. 23
Office 302
76018 Ivano-Frankivsk

Veronika Korol
Tel. kom.: +38 0 5033774-80
E-mail: Veronika.Korol@bartscher.ua

Nadia Vons
Tel. kom.: +38 0 5033774-90
E-mail: Nadia.Vons@bartscher.ua

Strona internetowa: www.bartscher.ua

Republika Mołdawii

HoReCa Grup SRL
Grigore Ureche street 56/1
Republika Mołdawii, Kiszyniów

Dumitru Stanchevici
Tel.: +373 22 999031
Tel. kom.: +373 699 55565
Faks: +373 22 999032