text.skipToContent text.skipToNavigation
Філії Bartscher Bartscher International

Сильні у Європі: з філіями в різних європейських країнах ми гарантуємо, що переконливий повний асортимент, широкі послуги, а також гарна консультація доступні у будь-який момент. 

Головний офіс Deutschland (Німеччина)

Bartscher GmbH
Franz-Kleine-Str. 28
33154 Salzkotten

Тел.: +49 5258 971-0
Факс: +49 5258 971-120

Ел. пошта: info@bartscher.de
Інтернет: www.bartscher.de

Бельгія

Bartscher GmbH
Franz-Kleine-Str. 28
33154 Salzkotten
Deutschland (Німеччина)

Пані Соня Хюбнер
Тел.: +49 5258 971-125
Факс: +49 5258 971-140
Мобільний: +49 160 96491611

Ел. пошта: Sonja.Huebner@bartscher.de
Інтернет: www.bartscher.be 

Китай

Офіс у Китаї
Bartscher GmbH
RM25A, Huadu Mansion, 
Zhangyang Rd. 838, Pudong
200122 Shanghai (Шанхай)

Пан Стівен Цю
Тел.: +86 21 50173788
Факс: +86 21 50587761/62
Мобільний: +86 13501800693

Ел. пошта: steven.zou@china.bartscher.de
Інтернет: www.bartscher.ae 

Франція

Офіс у Франції
Bartscher GmbH
53 rue Vernouillet - Bureau 206
51100 Reims

Пан Крістіан Гонсалес
Тел.: +33 326 463331
Мобильний: +33 6 200072981
Факс: +33 351 081763

Ел. пошта: Christian.Gonzalez@bartscher.fr
Інтернет: www.bartscher.fr

Нідерланди

Офіс в Нідерландах
Bartscher GmbH
Veluwehaven 11
3433 PW Nieuwegein

Пані Аріане Хуфенер
Тел.: +31 30 3071900
Мобильний: +31 615 4188899

Ел. пошта: Arianne.Hufener@bartscher.nl
Інтернет: www.bartscher.nl

Австрія

Bartscher GmbH
Виставковий та навчальний центр
Wiener Bundesstr. 18
5300 Hallwang-Mayrwies

Пан Вольфганг Швайгер
Тел.: +43 662 265962-0
Мобільний: +43 660 3158555
Факс: +43 662 265962-90

Ел. пошта: Wolfgang.Schwaiger@bartscher.at
Інтернет: www.bartscher.at 

Польща

Офіс у Польщі
Bartscher Polska SP. z.o.o.
ul. Trakt Brzeski 94, 94A
05-077 Warszawa-Wesola

Пан Маріус Балсам
Тел.: +48 22 7608645
Мобильний: +48 609 694818
Факс: +48 22 7731922

Ел. пошта: Mariusz.Balsam@bartscher.pl
Інтернет: www.bartscher.pl 

Російська Федерація

Офіс в Росії
Bartscher GmbH
ул. Большая Ордынка 54, строение 2
119017 Москва

Господин Владислав Хоруженко
Тел.: +7 495 7301348
Мобільний: +7 485 1800403
Факс: +7 495 7301350

Ел. пошта: Vladislav.Khoruzhenko@bartscher.ru
Інтернет: www.bartscher.ru 

Швейцарія

Bartscher AG
Industrie Fänn Ost
Zugerstrasse 60
6403 Küssnacht am Rigi

Пан Сергіо Лемлер
Тел.: +41 41 7855000
Факс: +41 41 7855005

Ел. пошта: info@bartscher.ch
Інтернет: www.bartscher.ch 

Україна

Офіс в Україні
Bartscher GmbH
вул. Січових стрільців 23
офіс 302
76018 Івано-Франківськ

Пані Вероніка Король
Мобільний: +38 0 5033774-80
Ел. пошта: Veronika.Korol@bartscher.ua

Пані Надія Вонс
Мобільний: +38 0 5033774-90
Ел. пошта: Nadia.Vons@bartscher.ua

Інтернет: www.bartscher.ua 

Республіка Молдова

HoReCa Grup SRL
Grigore Ureche street 56/1
Республіка Молдова, Кишинів

Пан Думітру Станкевічі
Тел.: +373 22 999031
Мобільний: +373 699 55565
Факс: +373 22 999032