text.skipToContent text.skipToNavigation

Kariera w firmie Bartscher

AREA SALES MANAGER / IN (EUROPA)

Bartscher GmbH to rozwijające się przedsiębiorstwo o międzynarodowym zasięgu, specjalizujące się w urządzeniach dla kuchni gastronomicznych. W Europie zaliczamy się do wiodących marek w branży.

Pilnie poszukujemy doświadczonych

AREA SALES MANAGER / W (EUROPA WSCHODNIA)

Jakie zadania czekają na Ciebie:

  • doradztwo / szkolenie produktowe / obsługa klientów eksportowych
  • pozyskiwanie nowych klientów, monitorowanie zdolności kredytowej
  • opracowywanie właściwych dla danego kraju portfolio produktów i sprzedaży
  • tworzenie strategii dystrybucyjnych, planowanie sprzedaży/obrotu
  • realizacja imprez targowych, obserwowanie oferentów / rynku
  • zarządzanie reklamacjami, organizacja zaplecza administracyjnego
  • współpraca z działami specjalistycznymi centrali

Twój profil:

  • gruntowne wykształcenie handlowe, techniczne lub gastronomiczne z doświadczeniem zawodowym na stanowisku o porównywalnym zakresie obowiązków – w idealnym przypadku doświadczenie w segmencie kuchni gastronomicznych
  • doświadczenie w zakresie dystrybucji na rynki zagraniczne oraz w samodzielnym pozyskiwaniu klientów
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego, znajomość kolejnego języka mile widziana
  • gotowość do podróżowania (ok. 50% czasu pracy)
  • w razie zaistnienia takiej konieczności gotowość do zmiany miejsca zamieszkania i przeprowadzki w pobliże naszej lokalizacji w Salzkotten (niedaleko Paderbornu)
  • wysoki stopień zaangażowania, umiejętność pracy pod presją, kompetentność i asertywność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • odpowiedzialną, samodzielną działalność w dynamicznym zespole
  • stanowisko pracy w dobrej atmosferze z umową na czas nieokreślony
  • urozmaicony zakres zadań i obowiązków w firmie będącej liderem na rynku międzynarodowym, która będzie wspierać i wymagać osobistego dokształcania oraz nabywania nowych kwalifikacji.

René Witkenkamp
Kierownictwo działu handlowego / kierownictwo działu personalnego
Zadzwoń teraz
+49 5258 971-170
karriere@bartscher.de
Wyślij faks teraz
+49 5258 971-239

Uwaga:

Pragniemy zwrócić szczególną uwagę, że nasz system mailingowy posiada funkcję automatycznej archiwizacji. W takim przypadku zasadniczo wszystkie przychodzące i wychodzące wiadomości mailowe są archiwizowane w formie cyfrowej i zabezpieczane przed zmianami zgodnie z wymogami prawa podatkowego (GdPdU §§ 146, 147 AO) i prawa handlowego. Okres przechowywania może wynieść nawet do 10 lat. Archiwizacją nie są objęte wiadomości mailowe kierowane na adres karriere@bartscher.de. W przypadku pytań dotyczących cyfrowej archiwizacji prosimy zwrócić się do naszego pełnomocnika ds. ochrony danych osobowych. Ponadto pragniemy zwrócić uwagę, aby kierowana do nas dokumentacja aplikacyjna przesyłana była wyłącznie w formacie plików PDF. Skompresowane pliki (WinZip, WinRAR, 7Zip itp.) są blokowane przez nasze systemy bezpieczeństwa. Prosimy mieć świadomość, że przesyłane do nas dokumenty aplikacyjne nie mogą być zakodowane. Wychodzimy z założenia, że również nasze odpowiedzi na maile aplikacyjne mogą być przesyłane w formie niezakodowanej. W przypadku niewyrażenia na to zgody, prosimy o zamieszczenie stosownej informacji w mailu aplikacyjnym. Nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za ewentualny nieuprawniony wgląd w dokumentację aplikacyjną przez osoby trzecie, który może mieć miejsce podczas przesyłania niezakodowanych wiadomości mailowych.